Sinclair odvlaživač zraka odličan je izbor za temeljito i dugoročno uklanjanje vlage iz vašeg prostora.
Moderan dizajn ovog kompaktnog uređaja sasvim je u skladu s brojnim funkcijama koje ga krase. Dolazi s učinkom ovlaživanja od 16 litara na dan, a u radu je vrlo tih. Posuda za kondenzat je zapremnine 2,5 l. Jačina rada se može podesiti na dvije brzine te ima programe održavanja vlažnosti na 40 % / 50 % / 60 % / 70 % RH – relativne vlažnosti ili Continuous / Kontinuirano.
S ovim je odvlaživačem vrlo jednostavno rukovati te dolazi s nizom dodatnih značajki:
Timer isključenja 2 / 4 / 8 sati
Radna temperatura 5–32 °C
Prirodno rashladno sredstvo R290 Propan
Auto-restart
Dimenzije: 305*490*192 mm
Težina: 11,0 kg
Buka unutarnje jedinice: 43-45 dB
| PROIZVOĐAČ | Sinclair |
| MODEL | CFO-16P |
| Brand | Sinclair |
| Primjenjiva površina za odvlaživanje | 0-20 m2 |
| Protok zraka | 100-115 m3/h |
| Razina buke | 43-45 dB(A) |
| Dimenzije | 305*490*192 mm |
| Težina | 11 kg |
| Napajanje | 220-240 V |
| Brzine ventilatora | 2 |
| Freon | R290 |
| Učinak odvlaživanja | 16 l/dan |
| Zapremnina posude | 2.5 l |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.