Najbolji adut u borbi protiv vlage. S velikom apsorbiranom snagom Aovia odvlaživača riješit ćete se vlage učinkovito i trajno. Moderan dizajn uređaja prilagođen je tehnologiji prikupljanja vode i vrlo praktičan za prenošenje u različite prostore.
Odvlaživač pri radu ujedno filtrira i čisti zrak dok na integriranom zaslonu možete pratiti postotak vlage. Opremljen je zaštitom od istjecanja vode.
| PROIZVOĐAČ | Gree |
| MODEL | GDN16BE |
| Brand | Gree |
| Primjenjiva površina za odvlaživanje | 0-20 m2 |
| Protok zraka | 170-145 m3/h |
| Razina buke | 37-39 dB(A) |
| Dimenzije | 482*352*240 mm |
| Težina | 15.50 kg |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R290 |
| Učinak odvlaživanja | 9.60 l/dan |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.