Dimenzija 600 x 600 mm ova kazetna jedinica može ostvariti snagu od gotovo 7.0 kW. Time je zauzela prvo mjesto po pitanju omjera snage i veličine kazetnih jedinica.
Ispuh zraka je ravnomjerno raspoređen preko izmjenjivača topline zahvaljujući novom ventilatoru koji omogućuje dvije odvojene struje zraka.
Svi dijelovi unutar jedince su lako dostupni što održavanje motora i ventilatora čini vrlo laganim.
Za gotovo nečujan rad zaslužan je optimiziran oblik i broj krilca na isparivaču.
IZDVAJAMO:
Automatsko uključivanje
Režim automatskog rada
Eco režim
Tihi rad
Daljinski upravljač uključen u cijenu
Odvod kondenzata uključen u cijenu
| PROIZVOĐAČ | Fujitsu |
| MODEL | AUYG18LVLB/AOYG18LBCB |
| Brand | Fujitsu |
| Hlađenje | 5.20 kW |
| Grijanje | 6.00 kW |
| Raspon hlađenja | 0.90-5.90 kW |
| Raspon grijanja | 0.90-7.50 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER / SCOP | 6.20 / 4.20 |
| WI-FI upravljanje | Wi-fi ready |
| Protok zraka | 680 m3/h |
| Buka unutarnje jedinice | 26-38 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 600*600 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 245*570*570 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 15 kg |
| Težina vanjske jedinice | 40 kg |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.