Dimenzija 600 x 600 mm ova jedinica može ostvariti snagu od gotovo 7.0 kW. Time je zauzela prvo mjesto po pitanju omjera snage i veličine kazetnih jedinica. Ispuh zraka je ravnomjerno raspoređen preko izmjenjivača topline zahvaljujući novom ventilatoru koji omogućuje dvije odvojene struje zraka. Svi dijelovi unutar jedince su lako dostupni što održavanje motora i ventilatora čini vrlo laganim. Za gotovo nečujan rad zaslužan je optimiziran oblik i broj krilca na isparivaču.
IZDVAJAMO:
Automatsko uključivanje
Režim automatskog rada
Eco režim
Tihi rad
Daljinski upravljač uključen u cijenu
Odvod kondenzata uključen u cijenu
| PROIZVOĐAČ | Fujitsu |
| MODEL | AUYGL14VLB/AOYG14LALL |
| Brand | Fujitsu |
| Hlađenje | 4.30 kW |
| Grijanje | 4.50 kW |
| Raspon hlađenja | 0.90 - 5.40 kW |
| Raspon grijanja | 0.90-6.40 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER / SCOP | 6.40 / 4.40 |
| WI-FI upravljanje | Wi-fi ready |
| Protok zraka | 680 m3/h |
| Buka unutarnje jedinice | 27-38 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 47 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 245*570*570 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 578*790*300 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 15 kg |
| Težina vanjske jedinice | 40 kg |
| Max. dužina cijevi | 25 m |
| Max. visinska razlika | 15 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R410A |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.