Midea Xtreme je klima uređaj dizajniran kao odgovor na ekstremne vremenske uvjete.
Zadovoljit će sve potrebe za komforom, bilo da se nalazi u uvjetima niske ili visoke temperature, bez obzira na razinu vlage u prostoru.
Profinjen izgled unutarnje jedinice savršeno jednostavno se uklapa u sve prostore, dok je distribucija i obrada zraka na vrhunskoj razini.
Midea Extreme klima uređaj dolazi s ugrađenim WiFi modulom, što znači da je uređajem moguće upravljati putem aplikacije u bilo kojem trenutku.
Od ostalih važnih karakteristika ovoga snažnog klima uređaja izdvajamo:
Pozlaćene lamele
Odvod kondenzata u dva smjera
Memorija položaja klapni
Pozlaćene lamele
Autorestart
Turbo način rada
Noćni način rada
Detekcija curenja rashladnog sredstva
| PROIZVOĐAČ | Midea |
| MODEL | MSAGCU-18HRFNX-QRD0GW MOX301-18HFN8-QRD0GW |
| Brand | Midea |
| Hlađenje | 5.27 kW |
| Grijanje | 5.57 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER/SCOP | 7.00 / 4.20 |
| WI-FI upravljanje | DA |
| Protok zraka | 530 m3/h |
| Buka unutarnje jedinice | 56 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 65 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 969x241x320 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 874x554x330 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 14.6 kg |
| Težina vanjske jedinice | 36.1 kg |
| Max. dužina cijevi | 30 m |
| Max. visinska razlika | 20 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Ionizator | DA |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.