Mobilni klima uređaj koji će ispuniti vaša očekivanja po pitanju efikasnosti i praktičnosti. Prednost uređaja je mogućnost prenošenja iz prostorije u prostoriju te učinkovito hlađenje, ventilacija i odvlaživanje. Moderan dizajn donosi mnoštvo funkcionalnosti:
0.5 Standby
Autorestarte
Anti cool air design
Odvlaživanje
24h timer
Sleep mode
LED display
samodijagnostika
| PROIZVOĐAČ | Hyundai |
| MODEL | HRM-09CMPV |
| Brand | Hyundai |
| Hlađenje | 2.70 kW |
| Raspon hlađenja | A kW |
| SEER / SCOP | 2,60 |
| Protok zraka | 350 m3/h |
| Buka unutarnje jedinice | 65 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 700*454*365 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 26,6 kg |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R290 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.