Hyundai inverterska vanjska jedinica na koju se može spojiti četiri unutarnje jedinice. Postiže visok energetski razred A++/A+ zahvaljujući radnoj tvari R32.
Dolazi s nizom funkcionalnosti:
Auto restart
Zaštita priključnih ventila
Samodijagnostika
Soft start
Antikorozivna zaštita
| PROIZVOĐAČ | Hyundai |
| MODEL | HRO 4M28MVA |
| Brand | Hyundai |
| Hlađenje | 8.21 kW |
| Grijanje | 8.70 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER / SCOP | 7.00 / 4.00 |
| Buka vanjske jedinice | 61 dB(A) |
| Dimenzije vanjske jedinice | 810*946*110 mm |
| Težina vanjske jedinice | 62,10 kg |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R32 |
| Mogućnost spajanja do | 4 unutarnje jedinice |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.