Midea Blanc klima uređaj posjeduje Super Cool funkciju koja se aktivira jednim dodirom. Nakon aktivacije turbina velikom brzinom smanjuje temperaturu u prostoriji do 17°C i to brže nego kod klasične brzine ventilatora.
Korištenjem dvostrukog filterskog sustava osigurava se uvijek pročišćen zrak, a tu je i ionizator čija je glavna svrha mogućnost stvaranja prirodnog zraka u vašem domu. Ionizator značajno smanjuje stres i pomaže metabolizmu stimulirajući bolji rad pluća i poboljšanu cirkulaciju.
Uz Midea Blanc klima uređaj spavat ćete poput bebe. Način rada Ne ometaj osmišljen je tako da stvori savršene uvjete za idealan san - gasi se svjetlo na LED displeju i smanjuje brzina ventilatora.
Od ostalih značajki izdvajamo:
Samočišćenje
WiFi upravljanje
Timer
Memorija položaja klapni
Bio filter
Super gusti filter
Karbonski filter
Eco funkcija
Auto restart
Odvod kondenzata na dvije strane
Detekcija količine freona
| PROIZVOĐAČ | Midea |
| MODEL | MA-18N8D0-I/MA-18N8D0-O |
| Brand | Midea |
| Hlađenje | 5.20 kW |
| Grijanje | 5.57 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| WI-FI upravljanje | Wi-fi ready |
| Protok zraka | 860 m3/h |
| Buka unutarnje jedinice | 22-43 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 58 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 958*223*302 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 800*333*554 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 10,3 kg |
| Težina vanjske jedinice | 34 kg |
| Max. dužina cijevi | 30 m |
| Max. visinska razlika | 20 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Ionizator | DA |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.