Diskretna zidna jedinica koja pruža visoku učinkovitost i kvalitetu.
Daikin Comfora je radu praktički nečujna. Zahvaljujući naprednom sustavu proizvodi tek zanemarivu razinu buke. Ravnomjerna raspodjela zraka i u najudaljenije prostore postignuta je opcijom 3D protok zraka. Istovremeno, senzor detekcije pokreta radi na uštedi energije i smanjenju nepotrebnog ispuha zraka tako što ne ispuhuje zrak direktno u osobe koje su u prostoriji.
Vrhunski zrak ostvaruje se sofisticiranim filterskim sustavom koji koristi Flash Streamer tehnologiju.
Od ostalih bogatih značajki Comfore izdvajamo:
Deodorirajući filter od titanijevog apatita
Zračni filter
Program odvlaživanja
Automatska brzina ventilatora
Okomiti automatski swing
5 brzina ventilatora
Automatsko ponovno pokretanje
Samodijagnostika
Žičani daljinski upravljač
| PROIZVOĐAČ | Daikin |
| MODEL | FTXP60M9/RXP60M |
| Brand | Daikin |
| Hlađenje | 6.00 kW |
| Grijanje | 7.00 kW |
| Raspon hlađenja | 1.70-7.00 kW |
| Raspon grijanja | 1.70-8.00 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A+ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER/SCOP | 6.82 / 4.10 |
| WI-FI upravljanje | DA |
| Buka unutarnje jedinice | 30-45 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 49 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 295*990*263 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 734*870*373 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 13,50 kg |
| Težina vanjske jedinice | 48 kg |
| Max. dužina cijevi | 30 m |
| Max. visinska razlika | 20 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.