Savršen komfor u kombinaciji sa sofisticiranim dizajnom u najvišoj energetskoj klasi, A+++.
Uređaj distribuira najčišći mogući zrak zahvaljujući Flash Streamer tehnologiji te Silver antialergijskom filteru.
Dolazi s ugrađenim Daikin Residential Controller-om koji je spojiv na usluge glasovnog upravljanja. Kompatibilan je sa Amazon Alexom i Google Asistantom.
Perfera je klima uređaj koji je u radu nečujan. Proizvodi tako nisku razinu buke da ćete zasigurno zaboraviti da je u prostoriji.
Velike uštede u potrošnji ostvaruje višezonski senzor pokreta koji detektira prisutnost ljudi u prostoriji i sprječava izravno strujanje zraka u njihovom smjeru. Od ostalih bitnih karakteristika Daikin Perfere izdvajamo:
Econo način rada
Noćni način rada
Ušteda energije tijekom načina rada u stanju mirovanja
Automatski način rada
Snažni način rada
Infracrveno daljinsko upravljanje
Žičani daljinski upravljač
Samodijagnostika
Odvlaživanje
| PROIZVOĐAČ | Daikin |
| MODEL | FTXM25R/RXM25R |
| Brand | Daikin |
| Hlađenje | 2.50 kW |
| Grijanje | 2.80 kW |
| Raspon hlađenja | 1.30-3.20 kW |
| Raspon grijanja | 1.30-4.70 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Energetska klasa grijanja | A+++ |
| SEER/SCOP | 8.65 / 5.10 |
| WI-FI upravljanje | DA |
| Buka unutarnje jedinice | 19-45 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 49 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 295*778*272 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 550*765*285 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 8 kg |
| Težina vanjske jedinice | 28 kg |
| Max. dužina cijevi | 20 m |
| Max. visinska razlika | 15 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.