Prijenosne jedinice su odličan izbor uvijek kada ne postoji mogućnost ugradnje fiksnog klima uređaja. Prijenosni uređaj je praktičan za korištenje u različitim prostorijama, a ovaj model je moguće koristiti i izvan klimatiziranog prostora. U radu proizvodi nisku razinu buke, a dolazi s brojnim korisnim značajkama:
Funkcija automatske zaštite
Neovisna funkcija odvlaživanja
Upravljanje mikroprocesorom
Rotacijski kompresor
Uklonjivi filter
24-satni tajmer
Eko prijateljski
Funkcija auto-restarta
| PROIZVOĐAČ | Sinclair |
| MODEL | AMC-14P |
| Brand | Sinclair |
| Hlađenje | 4.00 kW |
| Grijanje | 4.00 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A |
| Energetska klasa grijanja | A++ |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 300*778*505 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 30 kg |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R410A |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.