Uređaje iz serije Focus Plus odlikuje sofisticiran i minimalistički dizajn unutarnje jedinice na kojoj je ugrađen skriveni LED zaslon. U radu koristi novi radni medij R32 zahvaljujući kojem ovaj uređaj pripada visokoj energetskoj klasi A++.
Model dolazi s ugrađenim WiFi sučeljem što stvara dodatnu lakoću u kontroliranju temperature vašeg prostora. Po želji, uređaj se može spojiti na žičani daljinski upravljač, a za potpuni komfor tu su brojne inteligentne funkcije uređaja.
Kretanje lamela u horizontalnom i vertikalnom smjeru te sedam brzina rada ventilatora u kombinaciji s katehinskim i ugljenim filterom i Cold Plasma generatorom osigurat će idealnu ugodu i uvijek čist zrak.
Uređaj dolazi i sa mogućnošću odvoda kondenzata u oba smjera.
| PROIZVOĐAČ | Sinclair |
| MODEL | ASH-09BIF2 |
| Brand | Sinclair |
| Hlađenje | 2.70 kW |
| Grijanje | 2.80 kW |
| Raspon hlađenja | 0.50-3.50 kW |
| Raspon grijanja | 0.50-4.20 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER/SCOP | 6.80 / 4.00 |
| WI-FI upravljanje | DA |
| Protok zraka | 560 m3/h |
| Buka unutarnje jedinice | 24-41 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 50 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 790*257*200 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 782*540*320 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 9 kg |
| Težina vanjske jedinice | 27,50 kg |
| Max. dužina cijevi | 15 m |
| Max. visinska razlika | 10 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R32 |
| 3D ispuh/ I Feel sensor | da |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.