Multifunkcionalan i praktičan prijenosni klima uređaj koji uz nisku razinu buke pruža stabilno hlađenje i grijanje tokom cijele godine. Dizajniran je tako da je jednostavan za uporabu, kao i za prenošenje iz prostorije u prostoriju zahvaljujući kotačićima.
Mona prijenosni klima uređaj uz sve navedeno nudi i opciju upravljanja putem WiFi sučelja, a u standardnoj opremi dolazi s uključenim bežičnim daljinskim upravljačem, premda je uređajem moguće upravljati i na samom uređaju.
IZDVAJAMO:
Mogućnost upravljanja putem Wi-Fi sučelja
Uključen bežični daljinski upravljač
Mogućnost kontrole na samom uređaju
Funkcija odvlaživanja
Funkcija grijanja i hlađenja
| PROIZVOĐAČ | Gree |
| MODEL | GPH12AN-K5NNA1A |
| Brand | Gree |
| Hlađenje | 3.50 kW |
| Grijanje | 3.50 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A |
| Energetska klasa grijanja | A |
| WI-FI upravljanje | DA |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 835*405*385 mm |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.