Gree kanalna jedinica s inverter tehnologijom pravo je rješenje za ugradnju u spuštene stropove kada klima uređaj treba biti sasvim neprimjetan. Jedini vidljivi dio unutarnje jedinice su usisne i tlačne rešetke.
Ovaj kanalni klima uređaj dolazi opremljen izmjenjivačem topline s direktnom ekspanzijom freona, te svim potrebnim elementima za zaštitu, kontrolu i regulaciju uređaja i temperature.
| PROIZVOĐAČ | Gree |
| MODEL | GFH(09)EA-K6DNA1B |
| Brand | Gree |
| Hlađenje | 2.50 kW |
| Grijanje | 2.80 kW |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 200*700*615 mm |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.