Kazetna jedinica koja bilježi iznimne rezultate u omjeru visoke učinkovitosti i kapaciteta za hlađenje i grijanje.
Ova jedinica je istinski tiha pri radu pa nećete niti znati da je tu dok obavlja posao klimatizacije prostora. Uz to posjeduje mogućnost namještanja različitih kutova i položaja krilaca u svrhu postizanja boljeg ugođaja pri hlađenju i grijanju.
S jedinicom dolazi standardna pumpa kondenzata s povećanom visinom dobave do 1100 mm.
| PROIZVOĐAČ | Gree |
| MODEL | GKH(18)BB-K6DNA3A |
| Brand | Gree |
| Hlađenje | 4.50 kW |
| Grijanje | 5.00 kW |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 230*570*570 mm |
| Dimenzije panela | 650*650*50 mm |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.