Lomo Economical poznat je kao najjeftiniji inverter mono split sustav u izvedbi toplinske pumpe s učinkovitim grijanjem i na -15°C vanjske temperature. Postiže visok energetski razred A++, a prepoznatljiv je po bijelom, diskretnom dizajnu unutarnje jedinice na kojoj se nalazi LED display.
Očekivano, Gree ima visoke kriterije po pitanju filtracije zraka pa je Lomo Economical, isto kao i Regular, opremljen Cold Plasma i Healthy filterima zraka.
Ovaj pouzdan izbor za grijanje i hlađenje obiluje dodatnim funkcionalnostima u svrhu ostvarenja uštede i stvaranja optimalne ugode:
WiFi sučelje
7 brzina ventilatora
Samodijagnoza
Inteligentno predzagrijavanje i odmrzavanje
| PROIZVOĐAČ | Gree |
| MODEL | GWH12QB-K6DNB4A/I GWH12AGB-K6DNA1A/O |
| Brand | Gree |
| Hlađenje | 3.20 kW |
| Grijanje | 3.50 kW |
| Raspon hlađenja | 0,60-3,60 kW |
| Raspon grijanja | 0,60-3,80 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER/SCOP | 6.10 / 4.00 |
| WI-FI upravljanje | Wi-fi ready |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 275*790*200 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 596*848*320 mm |
| Max. dužina cijevi | 10 m |
| Max. visinska razlika | 20 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Plazma filter | Da |
| Freon | R32 |
| 3D ispuh/ I Feel sensor | DA |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.