Još jedan legendarni i inteligentni uređaj iz Gree palete uređaja namijenjenih cjelogodišnjoj klimatizaciji - Lomo Regular.
Jednostavan i decentan izraz unutarnje jedinice krije snažne performanse zbog kojih se ovaj uređaj pokazao kao izvrsno rješenje za grijanje na temperaturama do -22°C. Da u ekstremnim uvjetima ne bi došlo do zastoja u radu brine grijač vanjske jedinice, a istovremeno ovaj štedljivi inverter ima opciju čak 7 brzina ventilatora.
Lomo Regular je uređaj sofisticiranog filterskog sustava, opremljen Clod Plasma filterom za ioniziranje zraka i Healthy filterom. Dolazi s WiFi sučeljem za bezbrižno upravljanje putem pametnog uređaja ili računala, ali to je samo dio tehnologija koje su implementirane u ovaj efikasan inverter:
Led display
Noćni režim rada
I-feel funkcija
Inteligentno predzagrijavanje i odmrzavanje
Samodijagnoza
Vertikalno i horizontalno zakretanje krilaca
| PROIZVOĐAČ | Gree |
| MODEL | GWH18QD-K6DNA5I-I/GWH18AFD-K6DNA2I-O |
| Brand | Gree |
| Hlađenje | 5.20 kW |
| Grijanje | 5.30 kW |
| Raspon hlađenja | 1,26 - 6,60 kW |
| Raspon grijanja | 1,12-6,80 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER/SCOP | 7.00 / 4.00 |
| WI-FI upravljanje | Wi-fi ready |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 300*970*224 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 700*963*396 mm |
| Max. dužina cijevi | 10 m |
| Max. visinska razlika | 25 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Plazma filter | Da |
| Freon | R32 |
| Preporuka za grijanje | Da |
| 3D ispuh/ I Feel sensor | DA |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.