Gree Fairy Black je nova generacija kućnih klima uređaja koja obećava jako puno.
Pouzdanost i visoke performanse ovaj model izdvajaju od uređaja iste klase. Postiže visok A++ razred, a pokreće se na najnoviji, ekološki prihvatljiv, radni medij R32.
Uz uređaj serijski dolazi integrirano WiFi sučelje stoga uređajem, osim putem klasičnog daljinskog upravljača, možete upravljati i putem aplikacije.
Fairy black model prepoznatljiv je po najnovijoj G10 tehnologiji koja osigurava do 60% nižu potrošnju.
Osim reducirane potrošnje, Gree Fairy je poznata po snažnom spoju energije i estetike. Crna mat varijanta koja dolazi u rasponu od 3,5 i 5 kW, a obilježavaju je impresivne karakteristike:
Regulacija zakretnog momenta na niskim frekvencijama
Cold plasma generator
Precizna kontrola temperature
Najmoderniji DSP čip velike brzine
Brže hlađenje i grijanje
Širokofrekventno precizno upravljanje
Tehnologija korekcije faktora snage
Kontrola za ultra niske razine buke
Računalna kontrola stimulacije
Kontrola ultra visoke frekvencije
Hlađenje stropa i grijanje poda
Grijače vanjske jedinice
Mogućnost dvostruke instalacije
Funkcija automatskog ponovnog pokretanja
Električna kutija otporna na požar
Ploča visoke otpornosti na temperaturu
Turbo hlađenje
| PROIZVOĐAČ | Gree |
| MODEL | GWH12ACC-K6DNA1D-I/GWH12QC-K6DNA1D-O |
| Brand | Gree |
| Hlađenje | 3.50 kW |
| Grijanje | 3.67 kW |
| Raspon hlađenja | 0.90-3.90 kW |
| Raspon grijanja | 0.90-4.50 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER/SCOP | 7.00 / 4.00 |
| WI-FI upravljanje | DA |
| Ulazna snaga hlađenja | 0.90-3.9 W |
| Ulazna snaga grijanja | 0.90-4.50 W |
| Protok zraka | 680 m3/h |
| Buka unutarnje jedinice | 26-42 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 52 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 294*889*212 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 596*848*320 mm |
| Max. dužina cijevi | 10 m |
| Max. visinska razlika | 20 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Ionizator | DA |
| Plazma filter | DA |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.