Ono što se krije ispod poklopca G-tech premium invertera zasnovano je na složenoj platformi u koju je integrirano čak 360 patenata.
Perjanica Gree obitelji dizajnirana je za postizanje ugode na ekstremnim temperaturama uz minimalnu potrošnju, a dolazi samo u izvedbi od 3.5 kW. S lakoćom osigurava komfor u uvjetima kada je vanjski raspon temperature od -22°C do +43°C. Ovakav standard neizostavno dolazi u najvišoj energetskoj klasi, A+++, za najveću ekonomičnost.
Uređaj dolazi sa serijski ugrađenim Wifi modulom. Za potpunu ugodu tu je čak sedam brzina rada ventilatora, a dvostruki filtersi sustav sastoji se od Cold plasma i healthy filtera.
Inteligentni sustav obogaćen je funkcijama zaštite od nedostatka freona te zaštite od visokog i niskog napona.
IZDVAJAMO:
G10 Inverter tehnologija
Auto restart
Soft start
Inteligentno odleđivanje
Grijač kompresora
Zaključavanje daljinskog upravljača
Potrošnja energije od samo 0,5W u stand-by režimu
Samodijagnostika
Dvostrani odvod kondenzata
X-Fan funkcija: naknadni rad ventilatora kako bi se spriječila pojava plijesni, gljivica i bakterija
I-feel funkcija - mjerenje temperature preko daljinskog upravljača
LED displej sa prikazom temperature na unutrašnjoj jedinici
Režimi rada: automatski / hlađenje / grijanje/ odvlaživanje / ventilacija
Dodatni režimi rada: režim ušteda energije, tur
| PROIZVOĐAČ | Gree |
| MODEL | GWH12AEC-K6DNA1A-I/GWH12AEC-K6DNA1A-O |
| Brand | Gree |
| Hlađenje | 3.50 kW |
| Grijanje | 3.80 kW |
| Raspon hlađenja | 0.20-4.50 kW |
| Raspon grijanja | 1.00-4.80 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Energetska klasa grijanja | A++ |
| SEER/SCOP | 8.50 / 4.60 |
| WI-FI upravljanje | DA |
| Buka unutarnje jedinice | 21-43 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 52 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 293*945-225 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 596*848*320 mm |
| Max. dužina cijevi | 10 m |
| Max. visinska razlika | 15 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Plazma filter | DA |
| Freon | R32 |
| 3D ispuh/ I Feel sensor | DA |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.