Mitsubishi Electric AP serija nudi još višu energetsku učinkovitost i besprijekorne performanse zahvaljujući kojima se ovaj uređaj smjestio u sam vrh japanskih klima uređaja.
Klima uređaj pokreće R32 radna tvar zahvaljujući kojoj ovaj model postiže najviši A+++ energetski razred. Uz napredne značajke ovoga invertera je potrošnja svedena na minimum, a u stanju mirovanja uređaj ostvaruje uštede do čak 90%.
Razina buke koju proizvodi je gotovo nezamjetna - tek 19db što je u razini buke koju stvaraju stabla pri padu. Prebacivanjem u noćni režim rada dodatno se smanjuje razina buke vanjske jedinice dok se istovremeno na unutarnjoj jedinici isključuju svi zvukovi, a svjetlo zaslona prigušuje.
Uređaj dolazi s uključenim WiFi sučeljem.
IZDVAJAMO:
Tihi rad s niskom razinom buke
Katehinski filter
WiFi sučelje
Dvostruka krilca za ravnomjernu raspodjelu protoka zraka u prostoriji
Tjedni timer za veću fleksibilnost upravljanja
Uključuje “Replace Tehnologiju” dopuštajući nadogradnju sustava koristeći postojeći cjevovod
| PROIZVOĐAČ | Mitsubishi Electric |
| MODEL | MSZ-AP71VGK/MUZ-AP71VG |
| Brand | Mitsubishi Electric |
| Hlađenje | 7.10 kW |
| Grijanje | 8.10 kW |
| Raspon hlađenja | 2,00-8,00 kW |
| Raspon grijanja | 2,20-10,30 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER/SCOP | 7,20 / 4,40 |
| WI-FI upravljanje | DA |
| Protok zraka | 583-1069 m3/h |
| Buka unutarnje jedinice | 30-49 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 55 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 325*1100*257 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 880*840*330 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 17 kg |
| Težina vanjske jedinice | 55 kg |
| Max. dužina cijevi | 30 m |
| Max. visinska razlika | 15 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.