Panasonic Etherea parapetna jedinica s patentiranim nanoe X sustavom filtracije zraka brine se da je zrak oslobođen svih štetnih čestica uključujući viruse, bakterije, grinje i pelud. Uz to će vas očarati izuzetnom učinkovitošću i visokim energetskim razredom A++.
Ova podna jedinica dizajnirana je za maksimalnu udobnost, a moderan dizajn i vrhunski materijali od kojih je izrađena će se s lakoćom uklopiti u vaš interijer.
Pokreće je nova radna tvar R32, ima mogućnost spajanja na WiFi i postiže izrazito nisku razinu buke u radu.
| PROIZVOĐAČ | Panasonic |
| MODEL | KIT-Z50-UFE |
| Brand | Panasonic |
| Hlađenje | 5.00 kW |
| Grijanje | 5.80 kW |
| Raspon hlađenja | 0,90-5,70 kW |
| Raspon grijanja | 0,90-8,10 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER / SCOP | 6,70 / 4,30 |
| WI-FI upravljanje | Wi-fi ready |
| Ulazna snaga hlađenja | 1,39 W |
| Ulazna snaga grijanja | 1,55 W |
| Buka unutarnje jedinice | 27-44 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 48 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 600*750*207 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 695*875*320 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 13 kg |
| Težina vanjske jedinice | 43 kg |
| Max. dužina cijevi | 30 m |
| Max. visinska razlika | 20 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.