| PROIZVOĐAČ | Panasonic |
| MODEL | KIT-Z71-TKE |
| Brand | Panasonic |
| Hlađenje | 7.10. kW |
| Grijanje | 8.60 kW |
| Raspon hlađenja | 0,98-8,10 kW |
| Raspon grijanja | 0,98-9,90 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER/SCOP | 6,10 / 4,00 |
| WI-FI upravljanje | Wi-fi ready |
| Ulazna snaga hlađenja | 2,24 W |
| Ulazna snaga grijanja | 2,45 W |
| Buka unutarnje jedinice | 35-47 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 52-54 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 302*1120*236 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 695*875*320 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 13 kg |
| Težina vanjske jedinice | 49 kg |
| Max. dužina cijevi | 30 m |
| Max. visinska razlika | 20 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.