Panasonic Etherea je uređaj koji će vas ostaviti bez daha besprijekornim dizajnom i vrhunskom tehnologijom.
Iznimno tanka unutarnja jedinica dizajnirana je kako bi se u potpunosti uklopila u svaki interijer, a dolazi u mat i srebrnoj završnici.
Za izvanrednu obradu zraka Etherea koristi patentiranu Nanoe X tehnologiju. Elektrostatičke atomizirane čestice vode nano veličine pročišćuju zrak te djeluju iznimno učinkovito u uklanjanju štetnih mikroorganizama. Uz izvanrednu učinkovitost, ovaj model pripada najvišem energetskom razredu A+++ zbog čega se ostvaruju velike uštede u potrošnji.
Posebne uštede u potrošnji možete ostvariti pritiskom jednog gumba na daljinskom upravljaču. Tehnologija senzora Econavi inteligentno prilagođava rad uređaja uvjetima u prostoriji i na taj način smanjuje nepotrebne gubitke energije.
| PROIZVOĐAČ | Panasonic |
| MODEL | KIT-Z35-XKE |
| Brand | Panasonic |
| Hlađenje | 3.50 kW |
| Grijanje | 4.00 kW |
| Raspon hlađenja | 0,85-4,00 kW |
| Raspon grijanja | 0,80-5,50 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Energetska klasa grijanja | A+++ |
| SEER/SCOP | 6,90 /4,00 |
| WI-FI upravljanje | Wi-fi ready |
| Protok zraka | 2136 m3/h |
| Buka unutarnje jedinice | 19-42 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 50 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 295*919*194 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 542*780*289 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 10 kg |
| Težina vanjske jedinice | 31 kg |
| Max. dužina cijevi | 15 m |
| Max. visinska razlika | 15 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R32 |
| Preporuka za grijanje | Da |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.