Perofrmance Inverter Plus je polazni model Hyundaija. Opremljen je nizom korisnih funkcija, a uz to ga prati elegantan dizajn.
Odličan je izbor za učinkovito hlađenje zraka, dogrijavanje u prijelaznim razdobljima te odvlaživanje zraka za vrijeme ljetnih vrućina. U radu koristi ekološki prihvatljiv R32 rashladni medij.
Karakteristika svih Hyundaijevih klima uređaja je posebno izražena briga o kvaliteti zraka pa ni ovaj model nije iznimka. Ugrađen ionizator zraka uvelike poboljšava kvalitetu zraka, a uz to se filtarski sustav sastoji od filtera visoke gustoće, aromatizirajućeg filtera i filtera s aktivnim ugljenom.
Dostupna je funkcija samočišćenja - po završetku rada interni ventilator nastavlja proces sušenja izmjenjivača topline time smanjujući razinu vlage u unutarnjoj jedinici.
Preko bežičnog daljinskog upravljača dostupna je funkcija održavanja minimalne temperature na 8°C kako bi se spriječilo pucanje i smrzavanje cijevi. Uređaj je moguće povezati s WiFi sučeljem i upravljati s njim putem aplikacije.
IZDVAJAMO:
Timer
Slijedi me
5 brzina ventilatora vanjske jedinice
Noćni režim rada
Samočišćenje
Ionizator zraka
WiFi povezanost
| PROIZVOĐAČ | Hyundai |
| MODEL | HRH-12BMV/HRO-12BMV |
| Brand | Hyundai |
| Hlađenje | 3.50 kW |
| Grijanje | 3.80 kW |
| Raspon hlađenja | 1,10-4,20 kW |
| Raspon grijanja | 1,10-4,20 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER/SCOP | 6,10 / 4,00 |
| WI-FI upravljanje | DA |
| Protok zraka | 600 m3/h |
| Buka unutarnje jedinice | 21-42 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 56 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 285*805*194 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 550*700*275 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 7,50 kg |
| Težina vanjske jedinice | 22,70 kg |
| Max. dužina cijevi | 25 m |
| Max. visinska razlika | 10 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Ionizator | DA |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.