Azuri Supra je inverterski klima uređaj kojeg odlikuju moderan dizajn i visoka energetska klasa.
U radu je tih i odlično zadovoljava visoke standarde stambenih i uredskih prostora za cjelogodišnju klimatizaciju.
Inovativno dizajniran ventilator u kombinaciji s naprednim tehnologijama ovog modela brzo i učinkovito dovodi traženu temperaturu u vaš prostor. Dolazi s mogućnošću upravljanja putem aplikacije jer Supra ima integrirano WiFi sučelje.
Za savršenu raspodjelu zraka pobrinula se funkcija od čak 7 brzina ventilatora, a dodatno je upotpunjuje I-Feel funkcija za inteligentno usmjeravanje zraka i redukcije u potrošnji.
Na zaobljenom i elegantnom izrazu unutarnje jedinice ističe se LED display s prikazom temperature i dodatnih postavki rada koje se reguliraju putem daljinskog upravljača ili aplikacije.
Od ostalih značajki ovoga učinkovitog inverter klima uređaja izdvajamo:
Noćni režim rada
Inteligentno predzagrijavanje i odmrzavanje
Samodijagnostika
Grijač vanjske jedinice
Grijanje do temperature od -22°C
| PROIZVOĐAČ | Azuri |
| MODEL | AZI-WO50VG |
| Brand | Azuri |
| Hlađenje | 5.20 kW |
| Grijanje | 5.60 kW |
| Raspon hlađenja | 1.00-6.10 kW |
| Raspon grijanja | 1.10-6.60 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER/SCOP | 7.10 / 4.20 |
| WI-FI upravljanje | DA |
| Protok zraka | 800 m3/h |
| Buka unutarnje jedinice | 31-45 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 57 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 307*1013*221 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 555*802*350 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 13.50 kg |
| Težina vanjske jedinice | 45 kg |
| Max. dužina cijevi | 25 m |
| Max. visinska razlika | 10 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R32 |
| Preporuka za grijanje | Da |
| 3D ispuh/ I Feel sensor | DA |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.