| PROIZVOĐAČ | LG |
| MODEL | S12ET |
| Brand | LG |
| Hlađenje | 3.50 kW |
| Grijanje | 4.00 kW |
| Raspon hlađenja | 0.89 - 4.04 kW |
| Raspon grijanja | 0.89 -5.10 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER/SCOP | 6.60 - 4.00 |
| WI-FI upravljanje | DA |
| Ulazna snaga hlađenja | 1080 W |
| Ulazna snaga grijanja | 1050 W |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 837*308*189* mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 717*495*230* mm |
| Težina unutarnje jedinice | 8.70 kg |
| Težina vanjske jedinice | 25.10 kg |
| Max. dužina cijevi | 15 m |
| Max. visinska razlika | 7 m |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.