| PROIZVOĐAČ | LG |
| MODEL | S18EQ |
| Brand | LG |
| Hlađenje | 5.00 kW |
| Grijanje | 5.80 kW |
| Raspon hlađenja | 0.90 - 5,50 kW |
| Raspon grijanja | 0.90 -6.40 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER/SCOP | 7.00 - 4.30 |
| WI-FI upravljanje | NE |
| Ulazna snaga hlađenja | 1562 W |
| Ulazna snaga grijanja | 1611 W |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 998*345*210* mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 770*545*288* mm |
| Težina unutarnje jedinice | 11,90 kg |
| Težina vanjske jedinice | 34,40 kg |
| Max. dužina cijevi | 15 m |
| Max. visinska razlika | 7 m |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.