| PROIZVOĐAČ | LG |
| MODEL | A09FT |
| Brand | LG |
| Hlađenje | 2.50 kW |
| Grijanje | 3.30 kW |
| Raspon hlađenja | 0.89 - 3.70 kW |
| Raspon grijanja | 0.89 -4.10 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER/SCOP | 6.60 - 4.00 |
| WI-FI upravljanje | DA |
| Ulazna snaga hlađenja | 658 W |
| Ulazna snaga grijanja | 831 W |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 600x600x146 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 770x545x288 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 14.40 kg |
| Težina vanjske jedinice | 34.40 kg |
| Max. dužina cijevi | 20 m |
| Max. visinska razlika | 10 m |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.