| PROIZVOĐAČ | LG |
| MODEL | AC09BK |
| Brand | LG |
| Hlađenje | 2.50 kW |
| Grijanje | 3.30 kW |
| Raspon hlađenja | 0.89 - 3.70 kW |
| Raspon grijanja | 0.89 - 4.10 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER/SCOP | 7.00 / 4.00 |
| WI-FI upravljanje | DA |
| Ulazna snaga hlađenja | 656 W |
| Ulazna snaga grijanja | 800 W |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 837x308x192 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 717x495x230 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 9.90 kg |
| Težina vanjske jedinice | 25.10 kg |
| Max. dužina cijevi | 15 m |
| Max. visinska razlika | 7 m |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.