| PROIZVOĐAČ | Sinclair |
| MODEL | SP-75UV |
| Brand | Sinclair |
| Optimalna veličina prostorije (do) | 75 m2 |
| Protok zraka | 191 / 428 / 600 m3/h |
| Razina buke | 29 / 48 / 57 dB(A) |
| Dimenzije | 320*745*320 mm |
| Težina | 9.7 kg |
| Napajanje | 220 V |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.