Kompaktna jedinica malih dimenzija idealna je za ugradnju u niske stropove, a dolazi s već ugrađenom pumpom za odvod kondenzata. Kod ove jedinice vodilo se računa o što jednostavnijoj ugradnji, stoga ju je moguće postaviti u spušteni strop ili na pod - kao parapetnu jedinicu bez maske. Napredan dizajn očituje se u pogledu opcionalne nadogradnje rešetke za ispuh zraka (dostupno na modelima 12/14/18).
Upotrebom DC motora omogućena je kontrola statičkog tlaka od 0-90 Pa te postoji mogućnost promjene tlaka putem daljinskog upravljača.
IZDVAJAMO:
Automatsko uključivanje
Automatski režim rada
Eco režim rada
Timer
| PROIZVOĐAČ | Fujitsu |
| MODEL | ARXG14KLLAP/AOYG14KBTB |
| Brand | Fujitsu |
| Hlađenje | 4.30 kW |
| Grijanje | 5.00 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER / SCOP | 5.80 / 3.90 |
| WI-FI upravljanje | Wi-fi ready |
| Buka unutarnje jedinice | 26-32 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 32 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 198*700*620 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 542*799*290 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 17 kg |
| Max. visinska razlika | 20 m |
| Max. dužina cijevi | 25 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.