Daikin Emura multi split unutarnja jedinca je dizajnirana u Europi kako bi zadovoljila europski osjećaj za stil i zbog istoga je primila nekoliko priznanja. No osim izvanrednom dizajnu, kod Emure je pažnja posvećena i funkcionalnostima.
Čistoća procesuiranog zraka je na prvomm mjestu. Iz toga je razloga u Emuru integriran srebrni filter za uklanjanje alergena i nečistoća. Dokazano uništava čak 99% štetnih čestica iz zraka.
Čist i filtriran zrak neupitno dopire u sve kutove prostorije zahvaljujući opciji 3D protoka zraka, dok višezonski senzor detektira prisutnost osoba u prostoriji i onemogućava direktni ispuh zraka u ljude.
Emurom se može upravljati putem aplikacije jer dolazi s ugrađenim WiFi modulom, a tu je i mnoštvo drugih značajki:
Automatski način rada
Snažni način rada
Tjedni timer
Samodijagnostika
Koraci brzine ventilatora
Odvlaživanje
Ušteda do 80% u stanju mirovanja
| PROIZVOĐAČ | Daikin |
| MODEL | FTXJ25AS |
| Brand | Daikin |
| Hlađenje | 2.40 kW |
| Grijanje | 3.20 kW |
| WI-FI upravljanje | DA |
| Buka unutarnje jedinice | 19-41 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 303*998*285 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 12 kg |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.