| PROIZVOĐAČ | Sinclair |
| MODEL | SP-45A |
| Brand | Sinclair |
| Optimalna veličina prostorije (do) | 45 m2 |
| Protok zraka | 73 / 139 / 343 m3/h |
| Razina buke | 19 / 51 dB(A) |
| Dimenzije | 374*594*201 mm |
| Težina | 6.80 kg |
| Napajanje | 220-240 V |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.