Maxon Comfort Pure klima uređaj karakterizira izuzetan spoj tehnoloških inovacija i modernog dizajna.
To je klima uređaj koji u funkciji izrazito učinkovite filtracije zraka koristi više tehnologija. UV svjetlo jedna je od njih - aktivira se u Fresh modulu i jamči svjež i pročišćen zrak. Zatim slijedi sterilizacija na 56°C, već poznata Maxonova inovacija pri Clean funkciji, a služi za potpunu dezinfekciju klima uređaja na način da se površina isparivača smrzne i zatim zagrije na čak 56°C. Na taj način uništavaju se sve bakterije, virusi i ostale nečistoće unutar klima uređaja. Točka na kraju je ugljeni filter koji ima ulogu upijanja svih neugodnih mirisa poput duhanskog dima te hvatanja sitnih čestica prašine i sprječavanje alergija.
Comfort Pure je klima uređaj koji odiše elegancijom i zaista će se lako uklopiti u moderne, ali i tradicionalne interijere. Zrak distribuira nježno i bez osjećaja propuha što je još jedan veliki plus u pitanju uklapanja u interijer.
Pokreće ga R32 radna tvar koja u kombinaciji s inverterskom tehnologijom rezultira visokim performansama uz značajne uštede u potrošnji.
| PROIZVOĐAČ | Maxon |
| MODEL | MX-18HC011i |
| Brand | Maxon |
| Hlađenje | 5.30 kW |
| Grijanje | 5.60 kW |
| Raspon hlađenja | 3.39 - 5.90 kW |
| Raspon grijanja | 3.10 - 5.58 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER/SCOP | 7.0 / 4.2 |
| WI-FI upravljanje | DA |
| Ulazna snaga hlađenja | 1550 W |
| Ulazna snaga grijanja | 1750 W |
| Protok zraka | 1090/770/610 m3/h |
| Buka unutarnje jedinice | 41/37/31 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 65 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 969*320*241 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 874*330*554 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 11.2 kg |
| Težina vanjske jedinice | 33.5 kg |
| Max. dužina cijevi | 30 m |
| Max. visinska razlika | 20 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Ionizator | DA |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.