Fascinantni MS Energy Neutron n3 električni romobil stvoren je potpuno uživanje u vožnji.
Gradsku gužvu je vrlo jednostavno izbjeći s njim i pritom nije potrebno voditi računa o izbjegavanju nepravilnosti i prepreka na cesti jer Neutron n3 madolazi s velikim zračnim kotači, zadnjim mekanim amortizerom i kvalitetnom disk kočnicom.
Također, u Neutron n3 je inkorporirana i prednja kočnica koja prilikom kočenja vraća energiju u bateriju i na taj način omogućuje još duže uživanje u vožnji bez stajanja.
Romobilom je jednostavno upravljati zahvaljujući efikasnom dizajnu - upravljač širok 54 cm svakako je jedan od aduta koji pridonosi tome. Na njemu se smjestio pregledan LCD zaslon na kojem se očitavaju svi podatci vezani uz vožnju i funkcionalnosti romobila, a putem mobilne aplikacije možete pristupiti još detaljnijim informacija o električnom romobilu.
| PROIZVOĐAČ | MS Energy |
| MODEL | |
| Veličina kotača | 10 " |
| Max.brzina | 25 km/h |
| Težina | 13.90 kg |
| Snaga motora | 350 W |
| Domet | 22-28 km |
| Nosivost | 100 kg |
| Baterija | 7.50 Ah |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.