Ovaj moderan električni romobil odličan je izbor kada želite zaobići gradske gužve i na odredište stići na vrijeme.
MS Energy m10 odlikuje naglašena kompaktnosti i praktičnost - vrlo se jednostavno sklopi te je lagan za nositi ga u ruci kada je to potrebno. Postiže brzinu do 35 km/h, a za maksimalnu udobnost pri brzini tu su zračni kotači, zadnji amortizer i efikasna disk kočnica. S ovakvim karakteristikama ne trebate razmišljati o neravninama i preprekama jer s električnim romobilom MS Energy m10 to nećete niti osjetiti.
Na volanu je smješten LCD zaslon putem kojeg se očitavaju podaci o brzini, stanju baterije i dr., a dodatnim informacijama i postavkama možete pristupiti putem mobilne aplikacije.
Dodatna prednost ovog modela je električna prednja kočnica koja prilikom kočenja vraća energiju u bateriju čime se ona puni.
| PROIZVOĐAČ | MS Energy |
| MODEL | |
| Veličina kotača | 8 " |
| Max.brzina | 25 km/h |
| Težina | 13 kg |
| Snaga motora | 350 W |
| Domet | 20-35 km |
| Nosivost | 100 kg |
| Baterija | 7.50 Ah |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.