Jade je inovativan uređaj čiji je besprijekoran rad rezultat naprednih tehničkih značajki.
Razina filtracije zraka dovedena je do maksimuma dodatnim antibaketrijskim panelom. Trostruki filterski sustav sastoji se od antialegrjijskog, antivirusnog i antibaketerijskog filtera.
Kao i ostali Haier modeli, i Flexis Plus dolazi s Frost Clean funkcijom koji efektivno uništava do 99,9% virusa i bakterija. Primjenom hladne ekspanzije uređaj se sam čisti na način da se isparivač zaledi i potom se u procesu otapanja leda odnose sve nečistoće.
Flexis Plus ima integrian Eco senzor pokreta putem kojaga prepoznaje pristunost osoba u prostoriji i tome prilagođava rad. Ova funkcija omogućava uređaju da se automatizmom prebaci na štedni način rada nakon što je prostorija prazna 20 minuta. Strujanje obrađenog zraka je vrlo sofisticirano i bez osjećaja propuha, a za to se brine opcija 3D ispuha.
Flexis Plus koristi R32 radni medij zahvaljujući kojem ima minimalan utjecaj na okoliš te uz to pripada najvišem energetskom razredu A+++. U radu je vrlo tih, 16 dB, i omogućit će vam savršen komfor tokom bilo kojeg godišnjeg doba.
| PROIZVOĐAČ | Haier |
| MODEL | AS35JBJHRA-W/1U35JEJFRA |
| Brand | Haier |
| Hlađenje | 3.50 kW |
| Grijanje | 4.2 kW |
| Raspon hlađenja | 1.20-4.30 kW |
| Raspon grijanja | 1.20-5.80 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Energetska klasa grijanja | A+++ |
| WI-FI upravljanje | DA |
| Protok zraka | 600 m3/h |
| Buka unutarnje jedinice | 16-36 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 48 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 923*215*320 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 800*280*550 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 12 kg |
| Težina vanjske jedinice | 34 kg |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R32 |
| 3D ispuh/ I Feel sensor | DA |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.