Podnostropna jedinica idealna je za klimatizaciju komercijalnih prostora gdje je potreban prostor na zidovima, a strop je pritom slobodan. Izvrsno je rješenje za prostore bez spuštenih stropova te se jedinice mogu instalirati i u vertikalnoj poziciji poput radijatora.
Modeli iz ove serije se odlikuju otpornošću na koroziju izmjenjivača topline i funkcijom auto restart. Jedinicom se može upravljati standardnim daljinskim upravljačem ili komfornim zidnim kabelskim upravljačem.
WiFi modul se može jednostavno nadograditi te se uređajem može upravljati putem aplikacije, a također je opcionalan i tjedni timer.
| PROIZVOĐAČ | Sinclair |
| MODEL | ASF-48BI/ASGE-48BI-3 |
| Brand | Sinclair |
| Hlađenje | 13.40 kW |
| Grijanje | 15.50 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| WI-FI upravljanje | Wi-fi ready |
| Buka unutarnje jedinice | 44-52 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 64 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 1570*665*235 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 940*820*530 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 42 kg |
| Težina vanjske jedinice | 99 kg |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.