Fujitsu podstropna jedinica dolazi s visokim kapacitetom hlađenja i grijanja.
Koristi radnu tvar R32 te ostvaruje visok energetski razred zbog čega je ovaj podstropni klima uređaj odličan izbor za klimatizaciju prostira.
Kompaktne dimenzije i moderna maska zaobljenih i decentnih linija savršeno će se uklopiti u bilo koji prostor. Smještaj jedinice u prostoru dodatno olakšava što je priključak instalacije i odvod kondenzata moguć u svim smjerovima.
Podstropna jedinica Fujitsu Standard Inverter ima ugrađenu WiFi pripremu, stoga je uređajem, uz nadogradnju odgovarajućeg modula, moguće upravljanje putem aplikacije.
| PROIZVOĐAČ | Fujitsu |
| MODEL | ABYG54KRTA/AOYG54KRTA |
| Brand | Fujitsu |
| Hlađenje | 13.40 kW |
| Grijanje | 15.50 kW |
| Raspon hlađenja | 4.50 - 14.50 kW |
| Raspon grijanja | 4.70 - 16.50 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| WI-FI upravljanje | Wi-fi ready |
| Buka unutarnje jedinice | 38 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 57 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 235*1700*705 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 998*940*320 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 38 kg |
| Težina vanjske jedinice | 67 kg |
| Max. dužina cijevi | 50 m |
| Max. visinska razlika | 30 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.