Maxon Fresh je uređaj koji će vaš prostor s lakoćom osvježiti a zrak učiniti osjetno boljim. Koristi sofisticiran sustav filtracije i ioniziranja za najbolje rezultate. Unutarnja jedinica ima antibakterijski filter koji učinkovito suspendira sve alergene iz zraka.
Vanjski izgled unutarnje jedinice dizajniran je na moderan način. Na decentnom i preglednom LCD zaslonu možete regulirati temperaturu prostorije, brzinu rada ventilatora i ostale korisne funkcije.
Funkcija usmjeravanja zraka horizontalno (s elektromotorom) i vertikalno (ručno) osobito je korisna kako bi se rashlađeni zrak ravnomjerno rasporedio i u najudaljenije kuteve prostorije. Uređajem se može upravljati putem aplikacije jer dolazi s integriranim WiFi modulom.
Uređaj je u radu pokreće rashladni medij R32 te postiže visoku energetsku učinkovitost A++/A+, a osim spomenutih tu su i druge brojne funkcije Fresh modela:
Turbo za brzo postizanje željene temperature
Automatski način rada
Timer
Sleep mode
Ionizator zraka
Auto restart
Noćni način rada
Odvlaživanje
| PROIZVOĐAČ | Maxon |
| MODEL | MX-24HC011i |
| Brand | Maxon |
| Hlađenje | 7.0 kW |
| Grijanje | 7.3 kW |
| Raspon hlađenja | (2,0-7,9) kW |
| Raspon grijanja | (1,6-8,8) kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| SEER/SCOP | 6.1/4.0 |
| WI-FI upravljanje | DA |
| Ulazna snaga hlađenja | 2345 W |
| Ulazna snaga grijanja | 2035 W |
| Protok zraka | 980/817/662 m3/h |
| Buka unutarnje jedinice | 44/42/34/28 dB(A) |
| Buka vanjske jedinice | 60 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 1040*220*327 mm |
| Dimenzije vanjske jedinice | 845*363*702 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 12 kg |
| Težina vanjske jedinice | 51 kg |
| Max. dužina cijevi | 50 m |
| Max. visinska razlika | 25 m |
| Napajanje | 220-240 V |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.