Kompaktna Daikin podna jedinica za multi split sustav će vas pridobiti odličnom izvedbom i bogatim karakteristikama.
Moderan dizajn omogućuje lako uklapanje u sve interijere, a zahvaljujući malim dimenzijama, ova je jedinica idealna za postavljanje ispod prozora. Ispuh zraka je kontroliran pomoću dvije lamel koje se brinu za mekan i ugodan osjet, dok je podni ispuh tu da bi stvorio osjećaj podnog grijanja. S ovom jedinicom stvara se potpuni komfor za vaša stopala tijekom cijele zime.
Podna jedinica je sasvim diskretna i tiha te je ni na koji način neće primjećivati u prostoriji.
| PROIZVOĐAČ | Daikin |
| MODEL | FVXM25F |
| Brand | Daikin |
| Hlađenje | 2.50 kW |
| Grijanje | 3.40 kW |
| WI-FI upravljanje | DA |
| Buka unutarnje jedinice | 26-38 dB(A) |
| Dimenzije unutarnje jedinice | 600*700*210 mm |
| Težina unutarnje jedinice | 14 kg |
| Freon | R32 |
Internet trgovina shop.arijanova.hr je online trgovina osnovana s ciljem da Vam omogući sigurnu i pouzdanu kupovinu iz udobnosti vlastitog doma ili ureda...
Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.